fbpx


“Aký je deň?” opýtal sa Pu. “Je dnes” zakvičalo prasiatko. “Môj obľúbený deň” povedal Pu.
— A. A. Milne

Mindfulness a wellbeing

Rýchlosť dnešného sveta, ktorý je plný neustáleho tlaku a potreby byť pripojený, neblahým spôsobom vplýva na naše prežívanie a zdravie. Tento životný štýl má dopad na vnútornú harmóniu, pokojnú myseľ a spôsobuje tendenciu skĺzavať k negatívnym myšlienkam. 

Mindfulness (všímavosť) je prístup ako prežívať život ľahšie a zároveň plnšie. Využíva sa meditácia a ďalšie spôsoby, ako zostať v prítomnom okamihu a spojiť sa so svojou vnútornou múdrosťou. 

Špeciálne sa venujem téme vnútorných zdrojov a odolnosti voči záťaži. Vediem meditačné workshopy a kurzy, ktoré pomájahú zvládať a odbúrať stres, narábať s emóciami a reagovať v náročných situáciách. Mám dlhodobú meditačnú prax a pracujem pod supervíziou.

Ako vám pomôže mindfulness?

Pre korporátnych klientov organizujem kurzy a workshopy, ktoré sa venujú témam vnútorných zdrojov a odolnosti voči stresu pomocou mindfulness. 

Pomáhajú ľuďom zvýšiť kvalitu svojho života, udržať si mentálne zdravie a lepšie zvládať prežívanie záťažových situácií. Workshopy a kurzy prispôsobujem aktuálnym potrebám firmy a zamestnancov. Organizujem aj otvorené kurzy a eventy pre verejnosť, či individuálnych záujemcov.

Chcete zažiť, čo je mindfulness? Prídite na 1-dňový workshop na zvýšenie odolnosti voči stresu. Ak by ste chceli ísť hlbšie, pozývam vás na 8-týždňový MBSR kurz.

Mindfulness využívam aj v individuálnej koučingovej a poradenskej práci s klientmi, špeciálne pri potrebe zvládania stresu alebo nájdenia vnútornej sily.