“Aký je deň?” opýtal sa Pu. “Je dnes” zakvičalo prasiatko. “Môj obľúbený deň” povedal Pu.
— A. A. Milne

Mindfulness a wellbeing

Rýchlosť dnešného sveta, ktorý je plný neustáleho tlaku a potreby byť pripojený, neblahým spôsobom vplýva na naše prežívanie a zdravie. Tento životný štýl má dopad na vnútornú harmóniu, pokojnú myseľ a spôsobuje tendenciu skĺzavať k negatívnym myšlienkam. 

Mindfulness (všímavosť) je prístup ako prežívať život ľahšie. Často sa využíva meditácia a ďalšie spôsoby, ako zostať v prítomnom okamihu. 

Špeciálne sa venujem téme wellbeing a odolnosti vyplývajúcej z vnútornej harmónie. S klientmi riešim, ako zvládať a odbúrať stres, ako narábať s emóciami a ako reagovať vo vyhrotených situáciách.

Ako vám pomôže mindfulness?

Pre korporátnych klientov organizujem workshopy, ktoré sa venujú témam vnútornej harmónie, odolnosti a všímavosti (mindfulness). 

Pomáhajú ľuďom zvýšiť kvalitu života a prežívanie záťažových situácií, zatiaľ čo firma získa vyššiu výkonnosť a spokojnejších zamestnancov. Všetky workshopy viem prispôsobiť aktuálnym potrebám firmy a zamestnancov. Organizujem aj otvorené workshopy pre verejnosť, či individuálnych záujemcov.

Chcete zažiť, čo je mindfulness? Prídite na 1-dňový workshop na zvýšenie odolnosti voči stresu. Ak by ste chceli ísť hlbšie, pozývam vás na 8-týždňový mindfulness kurz.

Mindfulness využívam aj v individuálnej koučingovej a poradenskej práci s klientmi, špeciálne pri potrebe zvládania stresu alebo nájdenia vnútornej sily.